אודות

״סטודיו סיון שמעיהו״ הוקם בשנת 2011 מתוך אהבה גדולה לתחום העיצוב. הסטודיו, שפונה ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים, כמו מורים, גננות, חברות וארגונים שונים, מציע שירותי עיצוב מתנות בהתאמה אישית. אתם, כלקוחות הסטודיו, יכולים לבחור את המוצר שבו אתם מעוניינים ובכמות המתאימה לכם, את ההקדשה שאותה אתם רוצים ואת כל האלמנטים האחרים שיופיע על גבי המוצר שבחרתם. מוצרי הסטודיו שנבחרו נשלחים לכל חלקי הארץ, כשהם ארוזים ומוכנים להענקת מתנה.

החופש לבחור, לגוון ולעצב

אנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של אפשרויות לעיצוב מתנות מהן תוכלו לבחור את האפשרות המתאימה לכם ביותר. אם אתם לקוחות פרטיים תוכלו להזמין כמות קטנה של מוצרים, בהתאם לצרכים שלכם, ואם אתם לקוחות עסקיים, תוכלו להזמין כמויות גדולות יותר על פי דרישה. בין אם מדובר בשירות עיצוב מתנות יום הולדת, מתנות מיוחדת ליולדת או מתנה לרך הנולד, החופש שלכם כלקוחות הסטודיו לבחור את עיצוב המתנה הוא נקודת המוצא שלנו, וזאת לצד היכולת להציע עיצובים במגוון רחב של סגנונות ייחודיים.

עיצוב בהתאמה אישית ושירות ברמה גבוהה

אנו שמים דגש רב על עיצוב ברמה גבוהה ובעיקר כזה המותאם באופן אישי ומדויק לצרכיו של הלקוח. תוכלו להשיג אצלנו מתנות לכל אירוע, מתנות במיתוג אישי וגם מתנות הכוללות תמונה שנבחרה מראש או טקסט מסוים שבחרתם. אנו מעצבים את המתנה שבחרתם בהתאם לדרישות שהוגדרו לנו ומספקים לכם מוצר סופי כפי שביקשתם. אנו מקפידים מאד על שירות מקצועי ואמין. אנו עומדים לרשותכם לאורך כל הדרך ומבטיחים לכם מענה מדויק ונכון. הניסיון הרב שלנו בתחום העיצוב, והצוות המקצועי והמיומן שלנו, מאפשרים לנו לספק ללקוחותינו הפרטיים והעסקיים כאחד פתרונות נקודתיים ומוצרים על פי דרישה.

איכות חומרים בלתי מתפשרת

אנו מאמינים באיכות ללא פשרות, ולכן, כל המתנות שלנו באתר מיוצרים מחומרים איכותיים ועמידים. המוצרים שלנו, בשילוב עם העיצוב הנבחר, ניתנים כמתנה בדרך כלל ונשארים כמזכרת נפלאה למשך זמן רב. ההקדשה האישית והתמונה המודפסים על גבי המוצר וכך גם האלמנטים העיצוביים השונים המשולבים בו, הופכים אותו למסוגנן מאד ונותרים עליו במשך שנים ארוכות.

מעוניינים/ות לרכוש מתנה בעיצוב מיוחד? צרו עימנו קשר עוד היום.