מתנות לילדים – ימי הולדת כהלכה

ימי הולדת בגן הם חלק חשוב מאוד מההוויה החברתית של הקבוצה והמתנות לילדים בגן גם כן. בהתחשב בעובדה שהגן זוהי הסביבה החברתית הראשונה של הילדים, כל פרט בחיי היומיום של סביבה זו הינו בעל חשיבות גבוהה ביותר עבור ההתפתחות העתידית של דור העתיד שלנו. לכן אסור להקל ראש בשום נושא בתחומי הגן, היות  וכל פריט שכזה תורם את חלקו. לכן, גם הפעלות לימי הולדת דורשות מחשבה מראש ושילובים מושכלים המאפשרים גם לתת שיעור חשוב וגם לבדר את כל המשתתפים.

מה הכי חשוב בהפעלות?

על מנת שההפעלה תהיה מוצלחת מכל הבחינות, יש לכלול בה מספר אלמנטים שמעסיקים את כל אחד מהחושים של הילדים. לכן מצד אחד דרוש משהו שנראה מיוחד ויוצא דופן: תלבושת מיוחדת של האדם המעביר את ההפעלה, בלונים צבעוניים או גורמים וויזואליים אחרים. לצד זה, גם האלמנט השמיעתי חשוב, לכן פעמים רבות ההפעלה כוללת גם מוסיקה שמחה, שירי יום הולדת ועוד.

קוסם ליום הולדת בגן?

אחת ההפעלות הפופולריות ביותר בקרב ילדים כמעט בכל גיל – זהו קוסם. וכאשר מדובר באמן מיומן שיודע לא רק להראות את האשליות המדהימות ביותר, אלא גם מצליח ליצור קשר מיידי עם הילדים, בכדי שהם יביטו בהערצה ויצפו לקטע הבא שהוא יעשה. אלחנן בר הוא קוסם מנוסה ומקצועי ביותר שאכן עונה על כל הדרישות האלה. אך לעיתים הילדים מצפים לקצת יותר.

שילוב בין הפעלות לימי הולדת והפתעות

על מנת שכל מסיבת יום הולדת תהיה מושלמת, כדאי ליצור את השילוב שבין הפעלות לימי הולדת – ומתנות לילדים שאפשר לקחת הביתה. ואם מתנות אלה גם מעוצבות בצורה הקשורה לגן – עם שם הגן, או הדפסה של שמות כל הילדים, כך שהמתנה תהיה גם מזכרת לשנים הבאות, אפשר לומר בוודאות שנוצר התמהיל המושלם. בנוסף, אם הקוסם מעניק את המתנות במסגרת אחד מהקסמים שלו, ההתלהבות של הילדים תהיה גדולה אפילו יותר. כך, שיתוף פעולה בין צוות הגן, קוסם המספק הפעלות לימי הולדת וסטודיו עיצוב והדפסה המאפשרים ליצור את המתנות הכי בלתי נשכחות יתן את התוצאה הדרושה ויספק תחושה חיובית לכל המשתתפים.