10 טיפים חשובים לפני שקונים מתנות לילדי הגן

במאמר זה אציין 10 טיפים שכדאי לדעת לפני שקונים מתנות לילדי הגן. כאשר קונים מתנות לילדי הגן בכמות גדולה ולא בצורה פרטנית, חשוב מאוד לעקוב אחרי הטיפים הללו. אני כותובת לכם את הטיפים הללו עם שנים של ניסיון בתחום, אז על מנת שלא תעשו את אותן טעויות שאני עשיתי, תחסכו כסף, ותפתיעו עם המתנות הכי שוות, קראו עכשיו.

מתנות לילדי הגן

 1. צ׳ק ליסט-

  וועד הורים יקר, לפני שאתם מתחילים בתהליך רכישת מתנות עבור ילדי הגן, שבו עם הגננת וערכו רשימה של כל המתנות שברצונכם לרכוש במהלך השנה. פעולה זו תעשה לכם סדר בתקציב וכך תמנעו ממצב של חוסר תקציב במהלך השנה.לאחר מכן, החליטו ביניכם איזו מתנה כל אחד קונה ומאיזה תקציב.זה הצעד הראשון והחשוב ביותר.בכדי להגיע לרשימה האידיאלית ביותר תוכלו להיכנס לאתרים המיועדים לכך ״מתנות לגני ילדים״ ולעיין במבחר המתנות הקיימות ועל בסיס כך להחליט מה קונים בכל מועד.

 1. ערך מוסף-

  כאשר רוכשים מתנה במסגרת חינוכית חשוב מאוד שיהיה ערך מוסף לכל מתנה. שבו ותבינו מה המטרה של הענקת המתנה לילדי הגן בכל אחד ואחד מהמועדים שבהם בחרתם להעניק מתנה לילד. כך יהיה לכם הרבה יותר קל להחליט מהי המתנה המתאימה שתעשיר את הילד מעבר לעצם קבלת המתנה. קראו עוד על מתנה חינוכית כאן.

 1. חסכו זמן והתרוצצויות מיותרות ורכשו הכל במקום אחד-

  לרכישה מרוכזות יתרונות רבים וגדולים. קיימות כיום בשוק ״חבילת מתנות שנתית״ עבור ילדי הגן שיחסכו לכם הרבה זמן לפני כל מועד וחג ולא פחות חשוב יחסכו לכם עלויות בצורה משמעותית. ברכישה של כמות מתנות גדולות, יכולת המיקוח שלכם מול הספק גדולה וכך תוכלו להוזיל עלויות בצורה משמעותית. טיפ נוסף שיכול לסייע לכם: התארגנו מספר גנים יחד וגשו לספק במרוכז, כך ההנחה שתוכלו לקבל יכולה להיות משמעותית הרבה יותר עבורכם ולחסוך לכם נתח נכבד מהתקציב.

 1. השקיעו באריזה-

  אל תחסכו בנראות המתנה בעת החלוקה שלה. יש לכך חשיבות גדולה הן בשמירת המתנה והן בהתלהבות של ההורים והילדים בזמן הענקת המתנות. עמדו על כך שבעת רכישת המתנות הספק ידאג למסור לכם את כל המתנות ארוזות ומוכנות להענקתן לילדי הגן. לא תרצו להתחיל להתעסק עם חיפוש אריזות סרטים וכו… וחוץ מזה אל תשכחו שחצי מהכיף של הילד זה קריעת העטיפה….

 

 1. בטיחות וביטחון הילד-

  עצרו וחישבו לאיזה גיל מיועדת המתנה. אם מדובר בתינוקות שימו לב כי אין סכנת חנק/פריטים קטנים שעלולים להתנתק וכו. אם מדובר במוצרים שדורשים תו תקן הקפידו לוודא עם הספק שאכן קיימים האישורים הדרושים.

  **טיפ לבדיקה:  חלקים קטנים הנכנסים לתוך קופסת פילם מהווים סכנת חנק ולכן לא מתאימים לפעוטות מתחת לגיל שלוש.

 1. איכות המוצר- 

  למתנות זולות במיוחד יש נטיה להתפרק, לכן לדעתנו עדיף להשקיע במשהו קטן אבל יותר איכותי או לחילופין בפחות מתנות במהלך השנה אבל שכל מתנה תהיה ראויה ואיכותית. בשוק קיים היצע גדול ובתור וועד הורים שמקבל החלטה עבור הורים רבים בגן עליכם לדעת ולבחור לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר ואל תתפתו תמיד למחיר הזול ביותר.זיכרו: כולם רוצים להתפרנס ויש משמעות למוצר זול במיוחד…

 1. חשיבה מחוץ לקופסא- 

  נסו לחשוב “מחוץ לג’נדר”. בנים, בהחלט יכולים להנות ממשחקי בנות בגילאים הצעירים ובנות יכולות להפיק המון ממשחקי בנים למיניהם. בנוסף, בעת בחירת העיצוב אל תלכו תמיד על המובן מאליו:כחול לבנים וורוד לבנות. העבירו להם מסר של שיוויון ופתיחות יש לכך חשיבות גדולה בימינו אנו.

 1. מראה ויזואלי –

  ילדים בגילאי הגן נמשכים מאוד למראה הוויזואלי – מראות יוצאי דופן, צבעים עזים, דמויות מצחיקות ומוקצנות וכד. חפשו את הספקים שיעניקו לכם שירות של עיצוב בהתאמה אישית, כך גם תוכלו לבחור מתנה בעיצוב מותאם בדיוק לדרישותכם וגם תעניקו מתנה שהיא לא ״שטנץ״ ודומה למה שהשאר מקבלים.

 1. שירות ואמינות-

  לפני ביצוע ההזמנה קבלו חוות דעת על הספק איתו בחרתם לעבוד. שירות ומענה מהיר וטוב של הספק במקרה של תקלות יכולה לחסוך מכם אי נעימויות רבות. זכרו! מדובר בילדים קטנים עם חוסר יכולת לדחות סיפוקים…

 1. הזמנתם?

  נהנתם מהשירות,האיכות והמוצר? אל תהססו לפרסם המלצה ברשתות החברתיות. כך תעשו מצווה כפולה: גם תעזרו לאחרים שמתלבטים וגם תפרגנו לבעל העסק האמין והשירותי 🙂